Když jsem se před rokem stěhovala do svého prvního bytu mimo Prahu, plánovala jsem v něm skutečně velkou rekonstrukci. Ve své podstatě se totiž jednalo o naprosto holý byt, který potřeboval nejen ženskou ruku, nýbrž i kvalitní vybavení. A jelikož patřím mezi milovnice dřeva, byl pro mě nábytek z masivu jasnou volbou. U něj mě totiž vždy dokáže okouzlit ta jeho nevídaná vůně, vzhled a také život, který v něm spatřuji. Musím uznat, že jsem tímto nábytkem skutečně nemohla šlápnout vedle i když jsem se u hledání vhodného nábytku velmi zapotila. 

Nábytek z masivu za rozumnou cenu

Jelikož nemám partnera, je veškerá finanční stránka rekonstrukce mého bytu naprosto v mé kompetenci. Netvrdím, že je to lehká situace, nýbrž když víte, kde kvalitní nábytek za rozumnou cenu sehnat, jde to jako po másle. Já jsem měla štěstí, jelikož mě po veškerých nabídkách zaujala právě nabídka, ve které se dal nábytek z masivu pořídit za skutečně příznivou cenu. Zpočátku jsem se sice strachovala, aby se má investice vyplatila, jelikož ceny byly skutečně nevídané, ovšem dnes mohu s čistým svědomím říct, že jsem se nezmýlila a koupí tohoto nábytku jsem trefila takříkajíc do černého. 

Nábytek na míru nebyl žádný problém

Půdní prostor mého nového bytu má trochu netypické rozměry, tudíž bylo třeba zauvažovat nad nábytkem, který nebude mít tak standardní rozměry. Ač jsem se zprvu bála, že takový nábytek nebude možné sehnat a když, tak mě to finančně zruinuje, mýlila jsem se. Nábytek z masivu, který mi byl vytvořen na míru, jsem sehnala za okouzlující cenovou nabídku a mohl se začít vybavovat půdní prostor, ve kterém trávím nejvíce času se svým malířským plátnem a štětcem v ruce. Z půdy se tak stal můj malý soukromý ateliér, ve kterém si vždy po práci ráda pročistím hlavu a zapomenu na všudypřítomný stres.