Domů Zprávy Letní drinky jsou tu

Letní drinky jsou tu

2977
0

Léto je tu a sním i letní drinky

Jak si namíchat něco osvěžujícího? Vyzkoušejte ovocný radler, budete mile překvapeni. O co jde? Je to osvěžující nápoj, který si jednoduše zamilujete a připravíte vždy když budete mít chuť. Stačí, když smícháte džus s pivem a hotovo. Nebote se, jde o prověřený lahodný dring, který se běžně pije například v německu.

Domácí limonády

Pitný režim se nesmí podceňovat a to hlavně v létě. Voda už vám, ale nechutná tak je načase vyzkoušet domácí limonády. Ochuťte vodu citrusy, plátky okurky nebo bylinkami. Výborná je také domácí bezinková šťáva. Co je, ale opravdová dobrota? No přeci ovocné smoothie. K přípravě potřebujete jen kousky ovoce, které máte rádi a zrovna po ruce. Ovoce vložte do mixéru a za chvilku máte lahodný hustý nápoj. Pro opravdové gurmány můžete přidat smetanový jogurt. Vše se dá i zmrazit a vykouzlit úžasnou zmrzlinu.

Pokud, ale máte hlad a nechce se vám stát hodiny u sporáku, zkuste lehké saláty s ovocem, zeleninou a sýry. Vyzkoušejte například kombinaci jahod, zeleninového salátu a různými druhy sýrů. Pro masožravce přidáme grilované masíčko pokrájené na kousky. Lehce vše promíchejte a servírujte na talíř. Zakápněte třeba zálivkou z medu.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zpravycz.cz

Onlinepraha.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × one =